Wyślij wiadomość
Dom

Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Jiangsu LeBron Machinery Technology Co., Ltd.(Nazwa marki: Lebron-Machinery) jest profesjonalnym projektantem i producentem maszyn do formowania na zimno.Założona w 2007 roku, z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji, LBM jest obecnie wiodącym i powszechnie uznanym producentem i eksporterem maszyn do formowania na zimno w Wuxi City w prowincji Jiangsu w Chinach.

 

Założona w 2007 roku, po ponad 10 latach rozwoju, obecnie firma LBM zatrudnia ponad 130 pracowników w fabrykach i oddziałach, o łącznej powierzchni ponad 12000 metrów kwadratowych, powierzchniach roślin ponad 10000 metrów kwadratowych.Kapitał zakładowy 10 mln RMB.Roczna wartość produkcji ponad 70 milionów RMB.Fabryka posiada na miejscu 11 zaawansowanych linii produkcyjnych CNC, 15 profesjonalnych techników, w tym 5 inżynierów z ponad 20-letnim doświadczeniem.

 

Firma LBM specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju maszyn do formowania na zimno.Zakres maszyn obejmuje maszynę do formowania rolek blach dachowych, maszynę do formowania rolek paneli ściennych, maszynę do formowania rolek falistych blach dachowych, maszynę do formowania rolek płatwi C/Z, maszynę do formowania rolek podłogowych, maszynę do formowania rolek płyt warstwowych, maszynę do formowania rolek metalowych rynien, metal Maszyna do formowania rolek spustowych, Maszyna do formowania rolek ościeżnic drzwiowych, Maszyna do formowania rolek drzwi żaluzjowych, Maszyna do formowania rolek ram okiennych, Maszyna do formowania rolek w regałach magazynowych, Maszyna do formowania rolek profili konstrukcyjnych, Maszyna do formowania rolek korytek kablowych, Maszyna do formowania rolek kanału rozpórek słonecznych, Poręcz na autostradzie maszyna do formowania rolek, maszyna do formowania rolek samochodowych itp.

 

Maszyny rolkowe firmy LBM znajdują szerokie zastosowanie w produkcji wyrobów przemysłowych.Dzięki ponad 260 relacjom z klientami, LBM sprzedaje wiodącym firmom z wielu różnych branż.Obsługujemy wiele branż za pomocą niestandardowych maszyn do formowania na zimno, w tym części samochodowych, akcesoriów do statków, podestów i paneli, bram garażowych (w tym poszycia drzwi i szyn), ram okiennych i drzwiowych, pokryć dachowych, bocznicy, płatwi, rynien, podsufitki, narożników koralik, ogrodzenia, regały i regały, materiały budowlane itp.

 

LBM stale dostarcza swoim klientom maszyny dobrej jakości z terminowymi dostawami w najbardziej konkurencyjnych cenach.W międzyczasie LBM dysponuje ludźmi i doświadczeniem, które pomogą Ci odnieść sukces dzięki dedykowanemu wsparciu posprzedażowemu, obsłudze klienta i wiedzy technicznej.

Chiny Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. profil firmy 0

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Założona w 2007 roku, po ponad 10 latach rozwoju, teraz firma LBM ma pracowników fabryki i oddziałów ponad 130 osób, łącznej powierzchni ponad 12 000 metrów kwadratowych, powierzchni zakładów ponad 10000 metrów kwadratowych. Zarejestrowany kapitał 10 milionów RMB. Roczna wartość produkcji ponad 70 milionów RMB. Fabryka ma 11 zestawów zaawansowanych linii produkcyjnych CNC na miejscu, ma 15 profesjonalnych techników, wśród nich jest 5 inżynierów z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Lebron-Machinery

Ilość pracowników : 95~100

Coroczne wyprzedaże : 3000000-4000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 30% - 40%

Total Area: 12000 Square Meters

Plants Area: 10000 Square Meters

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Certyfikaty